Saal-digital – fotoobraz za recenzi

Díky reklamě na Facebooku jsem narazil na promo akci firmy Saal-digital – fotobraz za recenzi.

Celý proces začíná vyplněním registrace na webových stránkách a v případě úspěchu ve výběrovém řízení můžete postoupit k dalšímu kroku. Tím je nahrání vybrané fotografie. Zde máte na výběr ze dvou možností – vytvoření online, nebo pomocí programu Saal Designer. Já jsem zvolil druhou možnost.

Saal Designer – k samotnému programu není moc co dodat – jednoduché a intuitivní ovládání, poměrně široké možnosti nastavení a úprav. Před samotným zpracováním vámi vybrané fotografie doporučuji zkontrolovat barevnost snímku pomocí ICC profilu který je k dispozici pro každý materiál z kterého jsou obrazy zhotoveny.

Fotoobraz – pro samotný fotoobraz jsem použil snímek vodopádu v Jedlovém Dole. Po dlouhém rozmýšlení jsem si jako výsledný povrch vybral akrylátové sklo v tloušťce 5mm a rozměrech 30×45 cm. Na výběr máte celkem 6 druhů od hliníkové desky až po fotoplátno.

Objednání a dodání – objednávku pomocí programu vytvoříte a odešlete zapár minut. Nejdelší dobu tak strávíte rozhodováním jaký snímek a povrch zvolit. Obraz jsem objednal 17.4 a 20.4. již odesílali hotový produkt.

Po obdržení zásilky jsem byl velmi mile překvapen způsobem jakým byla zásilka zabalena aby se předešlo případnému poškození. Kladně hodnotím zvlášť přímou ochranu obrazu nalepením ochranné folie.

Závěr – po nalepení úchytů a zavěšení obrazu na vybrané místo se dostavil Wau efekt. Barevnost obrazu a plastičnost kterou získá díky vrstvě akrylátového skla vás doslova posadí na za.ek 😀 Kvalitě zpracování odpovídá mírně vyšší cena. Ve finále tak lituji pouze jedné věci – proč jsem si sakra neobjednal větší rozměr obrazu.

Pokud se tedy rozhodnete vytvořit ze svých snímků velkoformátové zvětšeniny, pak firma Saal-digital by měla být mezi těmi které budou v užším výběru.

 

Napsat komentář